Hakkımızda

Seyre Daldığınız
Muhteşem Bir Manzara

Natürköy Seyir Terası Sapanca’ nın Göl Mahallesinde,  yeşilin binbir türlü şeklini barındıran bir vadinin tam ortasında, ziyaretçilerine doğanın bütün güzelliklerini doyasıya yaşatmak, manzarasıyla büyülemek için tasarlandı.

Seyir Terası; muhteşem restoranı, bölgeye özgü iklimi, yeşillik alanları ve manzarasıyla sizleri doğanın kucağında rahatlığa davet ediyor.

Restoran

Kahvaltılarda, yemeklerde, özel günlerinizde, güzel yiyeceklerinin yanında manzarasıyla sizi yalnız bırakmayan lezzetlerle Seyir Terası.

Sıcak ortamı ile  sizi ve sevdiklerinizi doğadaki evinize davet ediyor. Manzarasıyla sizi hayran bırakan Terası, doğası ve ve iç dizaynıyla göz dolduruyor.

Bu ortama ortak olmak için sizleri Natürköy Seyir Terası’ na bekliyoruz.

Özel Günlerinizde Yanınızda

Natürköy Seyir Terası’ nın muhteşem ortamında, eksiksiz bir organizasyona ortak ediyoruz. Yoğun, stresli bir günden sonra negatif elektriğinizi biz alıyoruz ve size huzurlu bir ortamda organizasyonlarınıza katılmak kalıyor!

Doğum günü partinizi bizimle gerçekleştirebilir ya da farklı bir organizasyonla sevdiklerinizi bir araya getirmek isteyebilirsiniz.  Bu isteklerinizi yerine getirebilecek ortam ve çalışanlar Natürköy Seyir Terası’nda heyecanla sizleri bekliyor!

Natürköy
Seyir Terası Restoran

ÖZEL LEZZETLER

Birbirinden Özel Lezzetlerimize Göz Atın!

R
E
S
T
O
R
A
N

M
E
N
Ü

REZERVASYON

GÖL MAHALLESİ, NAMIK KEMAL CADDESİ, NO:42 SAPANCA / SAKARYA

TEL: +90 264 582 14 44 / info@seyirterasi.com

NATÜRKÖY SEYİR TERASI
Sakarya’nın en güzel manzarasını keşfetmeye hazır mısınız?